Seznam inspektorů UTZ

Celé jméno Město Ulice Telefon E-mail Tlaková zařízení Plynová zařízení Zdvihací zařízení Elektrická zařízení silnoproudá
Bárta Miloslav Praha 4 U Botiče 1931/5 241 407 353
605 186 722
       
Březina Petr Lipno nad Vltavou Lipno nad Vltavou 14 606680855 brezinapetr61@seznam.cz      
Bureš Ferdinand Hrobce Židovice 16 604 857 040        
Červ Václav Praha 5 Pražského 603/24 606 613 832        
Ernst Jiří Přelouč Jižní 1368 777 767 744        
Hakl Milan Praha 8 Vršní 153/7 284 691 105        
Havlíček Jan Žďár nad Sázavou Dolní 1725/35 603321194 havlicek.zr@seznam.cz      
Jelínek Jaroslav Pardubice Brožíkova 429        
Jirout Ivan Pardubice Čacké 1511 603 520 670 ijirout@profikompresory.cz
ivanjirout@tiscali.cz

+ parní kotle
     
Kadlec Stanislav Kladno Huťská 2834 777710210 kadlec.standa@gmail.com      
Kalina Miloš Včelná Lesní Kolonie 368 608102121 ing.m.kalina@volny.cz      
Karkoš Jiří Praha 7 U Smaltovny 26 777 831 961 karkos@hekom.cz
+ parní kotle
     
Kejdana Pavel Hradec Králové Dubová 770/1A 602 104 345 eltim_elektro@volny.cz      
Komenda Štěpán Jílové u Děčína Za Stadionem 412 550 221
602 233 083
       
Kulhavý Vilém Praha 5 Weberova 204        
Lesňáková Nora Praha 8 Čimická 1630/60 724 027 627 n.lesnakova@seznam.cz      
Létal Petr Troubky Troubky č. 612/9 776 060 979 letal@solidteam.cz      
Liščák Milan Arnoltice Labská Stráň 120 602 147 865        
Machač Stanislav Děčín 4 Palackého 823/4 728 118 478      
Musil František Olomouc Rooseveltova 26          
Neumann Adam Ostrava Nám. Družby 1239          
Ouška Petr Lomnice nad Lužnicí Nové Město 201 728 274 498        
Paleček Bohumír Praha 9 - Lineň Kovanecká 2106/6 602 229 959 bpal@seznam.cz      
Plachý Radek Ždánice Sokolská 510 602 778 185 radek.plachy@hrpservis.cz      
Plešr Antonín Praha 5 Mezi Rolemi 476    
Plíva Jiří Děčín 6 U tvrze 1470/43 720 142 595      
Pokuta Pavel Třebotov Třebotov č. 61          
Poul Richard Černošice V Horce 178 603 158 848 r.poul@post.cz      
Řízek Vladimír Boletice nad Labem Školní 314/B          
Srb Martin Děčín II Liberecká 1008/71 412 526 589
607 984 645
martin.srb@volny.cz      
Srba Radoslav Praha 4 - Chodov Brandlova 1559   radoslav.srba@gmail.com      
Svoboda Jiří Mělník Hořín 101 603 486 305      
Svoboda Ludvík Praha 3 V Domově 48 777 767 713        
Šedivec Karel Lomnice nad Lužnicí Bratří Čapků 795 602 150 249 k.sedivec@seznam.cz      
Šesták Josef Děčín 1 Čs. armády 26 732 601 013      
Šturma Martin Praha 1 Rybná 716/24 608 444 730 sturma.martin@volny.cz      
Šunka Jan Praha 3 Biskupcova 1591/34 722 112 435 sunka.ja@seznam.cz      
Vocilka Jaroslav Praha 6 Za Pohořelcem 671          
Zoubek Miroslav Praha 7 Veletržní 19/528 775 207 244      
Konečný Luděk Tršice Suchomilice 76 774857857 info@hydraulickejeraby.cz      

 Aktualizováno: 31. března 2017