Státní plavební správa |
ze dne 7. 2. 2018
platnost ukončena dne 31. 12. 2018
Technické prohlídky malých plavidel v roce 2018 budou za dále uvedených podmínek prováděny:
Pro provedení vlastní technické prohlídky musí žadatel:
O provedení technické prohlídky v místě pobočky SPS v úředních hodinách není nutné žádat předem. Vybraný termín technické prohlídky mimo místo pobočky sdělí žadatel Státní plavební správě telefonicky, popř. emailem. Pro přihlášení na konkrétní termín je nezbytné sdělit evidenční číslo plavidla, vybranou lokalitu a místo, jméno provozovatele a telefonický kontakt osoby, která bude přítomna technické prohlídce. V rámci jednoho termínu, resp. dne, je stanoven maximální počet technických prohlídek. Orientační čas provedení prohlídky bude stanoven technikem a sděleno žadateli (telefonicky, emailem).
V zájmu hospodárnosti a efektivity budou technické prohlídky prováděny přednostně na místech určených pro shromažďování malých plavidel uvedených v přiloženém seznamu. Mimo tato místa budou prohlídky prováděny jen
Ze stejných důvodů si Státní plavební správa vyhrazuje právo zrušit naplánovaný termín výjezdu v případě, že bude přihlášeno méně jak 5 plavidel.
Poznámka:
Státní plavební správa uvažuje v prvním pololetí tohoto roku uvést do zkušebního provozu rezervační objednávkový systém přihlašování plavidel na technické prohlídky. Zavedení systému bude s dostatečným časovým předstihem zveřejněno na webových stránkách Státní plavební správy. Systém bude i nadále umožňovat objednání technické prohlídky plavidla také telefonicky.
Plán výjezdů:
Termín | Orientační čas | Lokalita |
---|---|---|
01.03.2018 | 08.30-17.00 | Praha pravý břeh Vltavy |
06.03.2018 | 09.00-17.00 | Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem |
08.03.2018 | 09.00-17.00 | Davle, Štěchovice, Třebenice, Slapy |
13.03.2018 | 09.00-17.00 | Nymburk, Poděbrady, Kolín |
15.03.2018 | 08.30-17.00 | Praha levý břeh Vltavy |
20.03.2018 | 09.30-17.00 | Benešovsko |
22.03.2018 | 09.00-17.00 | Příbramsko |
27.03.2018 | 09.00-17.00 | Kralupy nad Vltavou, Nelahozeves |
05.04.2018 | 10.00-17.00 | České Budějovice, Týn nad Vltavou |
06.04.2018 | 09.00-17.00 | Hluboká nad Vltavou (přístav – služebna SPS) |
10.04.2018 | 08.30-17.00 | Praha pravý břeh Vltavy |
12.04.2018 | 09.30-17.00 | Pardubický kraj |
17.04.2018 | 09.30-17.00 | Plzeň, VD Hracholusky, Beroun |
25.04.2018 | 10.00-17.00 | Hluboká nad Vltavou (přístav – služebna SPS) |
26.04.2018 | 10.00-17.00 | VD Lipno II |
27.04.2018 | 09.30-17.00 | VD Lipno I |
03.05.2018 | 09.30-17.00 | VD Slapy I – III |
10.05.2018 | 09.30-17.00 | VD Slapy IV – VI |
15.05.2018 | 09.00-17.00 | Příbramsko |
17.05.2018 | 09.30-17.00 | VD Orlík I - II |
18.05.2018 | 09.00-17.00 | VD Orlík III – IV |
22.05.2018 | 09.30-17.00 | Plzeň, VD Hracholusky, Beroun |
24.05.2018 | 09.00-17.00 | Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem |
29.05.2018 | 08.30-17.00 | Praha levý břeh Vltavy |
31.05.2018 | 10.00-17.00 | České Budějovice, Týn nad Vltavou |
01.06.2018 | 09.00-17.00 | Hluboká nad Vltavou (přístav – služebna SPS) |
07.06.2018 | 09.30-17.00 | Pardubický kraj |
12.06.2018 | 09.00-17.00 | Nymburk, Poděbrady, Kolín |
14.06.2018 | 09.30-17.00 | VD Slapy I – III |
15.06.2018 | 09.30-17.00 | VD Slapy IV – VI |
19.06.2018 | 08.30-17.00 | Praha pravý břeh Vltavy |
21.06.2018 | 10.00-17.00 | VD Lipno II |
22.06.2018 | 09.30-17.00 | VD Lipno I |
28.06.2018 | 09.30-17.00 | VD Orlík I - II |
29.06.2018 | 09.00-17.00 | VD Orlík III – IV |
10.07.2018 | 09.30-17.00 | Pardubický kraj |
12.07.2018 | 09.30-17.00 | VD Slapy I – III |
13.07.2018 | 09.30-17.00 | VD Slapy IV – VI |
17.07.2018 | 08.30-17.00 | Praha, levý břeh Vltavy |
19.07.2018 | 10.00-17.00 | VD Lipno II |
20.07.2018 | 09.30-17.00 | VD Lipno I |
26.07.2018 | 09.30-17.00 | VD Orlík I – II |
27.07.2018 | 09.00-17.00 | VD Orlík III – IV |
02.08.2018 | 09.30-17.00 | VD Slapy I – III |
03.08.2018 | 09.30-17.00 | VD Slapy IV – VI |
07.08.2018 | 08.30-17.00 | Praha pravý břeh Vltavy |
09.08.2018 | 10.00-17.00 | VD Lipno II |
10.08.2018 | 09.30-17.00 | VD Lipno I |
16.08.2018 | 09.30-17.00 | VD Orlík I – II |
17.08.2018 | 09.00-17.00 | VD Orlík III – IV |
23.08.2018 | 09.30-17.00 | VD Slapy I – III |
24.08.2018 | 09.30-17.00 | VD Slapy IV – VI |
29.08.2018 | 10.00-17.00 | České Budějovice, Hluboká nad Vltavou (přístav – služebna SPS) |
30.08.2018 | 10.00-17.00 | VD Lipno II |
31.08.2018 | 09.30-17.00 | VD Lipno I |
04.09.2018 | 08.30-17.00 | Praha, levý břeh Vltavy |
06.09.2018 | 09.30-17.00 | VD Orlík I – II |
07.09.2018 | 09.00-17.00 | VD Orlík III – IV |
11.09.2018 | 09.30-17.00 | Benešovsko |
13.09.2018 | 09.30-17.00 | VD Slapy I – III |
14.09.2018 | 09.30-17.00 | VD Slapy IV – VI |
18.09.2018 | 09.30-17.00 | Plzeň, VD Hracholusky, Beroun |
20.09.2018 | 09.00-17.00 | Kralupy nad Vltavou, Nelahozeves |
25.09.2018 | 09.00-17.00 | Davle, Štěchovice, Třebenice, Slapy |
Místa pro shromažďování malých plavidel k technické prohlídce:
Praha pravý břeh Vltavy |
přístavy Praha – Libeň, Praha – Podolí, – plavební komora Modřany, atd. |
Praha levý břeh Vltavy |
přístav Praha – Smíchov, Praha – Chuchle, Praha – Lahovice, Praha – Radotín, atd. |
Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem |
Mělník – ulice Loděnická (u 2 přístavního bazénu), Loděnice GPS 50°22′8.638"N, 14°27′36.891"E |
Neratovice – ulice Přístavní (u železničního mostu a Kostomlatských sadů) GPS 50°15′45.331"N, 14°31′34.466"E |
Brandýs nad Labem – ulice U Přístavu (vhodné pro větší lodě) a Klub vodních motoristů KOTVA GPS 50°11′28.030"N, 14°40′4.532"E |
Kralupy nad Vltavou, Nelahozeves |
Kralupy nad Vltavou – ulice U Dýhárny (opravna lodí Paleček), Loděnice GPS 50°14′26.855"N, 14°19′51.124"E |
Nelahozeves – Marina Vltava (na vodě) |
Staré Ouholice – loděnice Vltava GPS 50°17′14.615"N, 14°19′43.498"E |
Davle, Štěchovice, Třebenice, Slapy |
Davle – ulice Nábřežní (u Davle Marine) |
Štěchovice – ulice Vltavská GPS 49°51′7.250"N, 14°24′26.601"E |
Třebenice – pozemky pro zimní stání plavidel GPS 49°49′28.506"N, 14°26′24.443"E |
Slapy n/Vl – areál prodejce plavidel Jan Vebr GPS 49°49′3.799"N, 14°23′25.383"E |
Slapy n/Vl – areál prodejce plavidel Schön Boat GPS |
Příbramsko |
Příbram – parkoviště u stadionu v ulici Ke Stadionu GPS 49°40′41.037"N, 13°58′39.474"E |
Pardubický kraj |
Týnec nad Labem – Marina Týnec nad Labem GPS 50°2′13.756"N, 15°21′7.109"E |
Pardubice – ulice u Povodí Labe (kolmá na ul. Kunětickou), která vede k Lanovému centru a koupališti Cihelna GPS 50°2′47.152"N, 15°46′33.613"E |
Nymburk, Poděbrady, Kolín |
Nymburk – přístav, ulice Na Přístavě GPS 50°11′10.581"N, 15°2′55.247"E |
Poděbrady – parkoviště u jezera, ulice Bílkova GPS 50°8′17.964"N, 15°6′45.209"E |
Kolín – u vjezdu do přístavu, poblíž nového mostu, ulice Starokolínská GPS 50°1′36.391"N, 15°12′47.300"E |
Benešovsko |
Domašín – u zastávky Vlašim-Domašín, odbočka na Nesperskou Lhotu GPS 49°42′54.947"N, 14°50′11.862"E |
Plzeň, VD Hracholusky, Beroun |
Plzeň – parkoviště areálu Borská přehrada (u Škodalandu) GPS 49°42′55.445"N, 13°21′21.724"E |
Přehrada Hracholusky – Areál kempu Keramika u Vodní záchranné služby (na vodě) |
Obec Jezná – parkoviště přehrada Hracholusky GPS 49°47′22.329"N, 13°10′5.590"E |
Beroun – Parkoviště Václavské náměstí GPS 49°57′57.198"N, 14°4′44.469"E |
Hluboká nad Vltavou |
Přístav – Služebna Státní plavební správy GPS 49°2′56.291"N, 14°26′35.219"E |
České Budějovice, Týn nad Vltavou |
České Budějovice – Areál CZECH Marine (prodejna plavidel) GPS 48°59′1.388"N, 14°32′1.416"E |
Týn nad Vltavou – přístav, vjezd z ulice Písecká vedle zahrádkářské kolonie GPS 49°13′28.995"N, 14°24′42.321"E |
Legenda k vybraným lokalitám na vodních nádržích Lipno, Orlík a Slapy:
Vodní dílo Lipno I (ř. km 330–345) |
Lipno n. Vltavou, Frymburk, Lojzovy paseky Hrdoňov, Kovářov |
Vodní dílo Lipno II (ř. km 345–360) |
Dolní Vltavice, Černá v Pošumaví, Horní Planá, Pernek |
Vodní dílo Orlík I (ř. km 145,5–149) |
Popelíky, Spálenka, Salaš, Loužek, Lavičky, Klučenická zátoka, Trhovky |
Vodní dílo Orlík II (ř. km 149–157) |
Luh, Podskalí, Písecká zátoka, Radava, Voltýřovská zátoka, Pukňov, Barrandovská zátoka, Chrást, Velký Vír |
Vodní dílo Orlík III (ř. km 157–172) |
Orlík, Kostelecká zátoka, Ochoz, Peklo, Zbonín, Sobědražská zátoka, Otava, Zvíkov |
Vodní dílo Orlík IV (ř. km 172–194) |
Kučeř, Hrejkovická zátoka, Červená, Podolsko, Temešvár, Chřešťovice, Olešná, Písecká Smoleč, Albrechtice |
Vodní dílo Slapy I (ř. km 92,5–95) |
Slapy-hráz, Rovínek, Sv. Ján, Cihelna, Lahoz, Babor |
Vodní dílo Slapy II (ř. km 95–100) |
Sladovařská zátoka, Modrá loděnice, Měřín, Jablonecká zátoka, Čím, hotel Laguna |
Vodní dílo Slapy III (ř. km 100–104) |
Nebřich, hotel Hladina, Chlumecká zátoka, Stará Živohošť, U kozla, Nová Živohošť |
Vodní dílo Slapy IV (ř. km 104–111) |
Mastník, Musík, Kobylníky, Sejce – Častoboř, Čelina |
Vodní dílo Slapy V (ř. km 111–119) |
Milovice, Oboz, Cholín, Hubenov |
Vodní dílo Slapy VI (ř. km 119–134) |
Županovice, Zvírotice, Zrůbek, Velká, Hříměždice, Bučily, Kamýk nad Vltavou pod komorou |
Informace je možno žádat a upřesňovat na adrese SPS pobočka Praha a na:
Telefonu | 234 637 440–448 |
e-mailu | pobockapraha@plavebniurad.cz |
na internetových stránkách | http://www.plavebniurad.cz |
v naléhavých případech mobilní telefon | 606 770 892 nebo 606 770 893 |
Platí do: 31. 12. 2018
(čj.: 584/PH/18)
Ing. Hynek Beneš
ředitel pobočky