Státní plavební správa |
ze dne 14. 1. 2020
platnost ukončena dne 31. 12. 2020
Technické prohlídky malých plavidel v roce 2020 budou za dále uvedených podmínek prováděny
O provedení technické prohlídky v místě pobočky SPS v úředních hodinách není nutné žádat předem.
Na vybraný termín technické prohlídky u plavidla zapsaného v rejstříku malých plavidel mimo sídlo pobočky Děčín se žadatel přihlásí pomocí objednávkového systému "On line objednávání na technické prohlídky".
V případě plavidla nově zapisovaného do rejstříku malých plavidel se žadatel na termín technické prohlídky mimo sídlo pobočky Děčín přihlásí telefonicky, popř. emailem. Pro přihlášení na konkrétní termín je nezbytné sdělit typ plavidla, vybranou lokalitu a místo, jméno vlastníka popř. provozovatele a telefonický kontakt osoby, která bude přítomna technické prohlídce.
On line objednávání na technické prohlídky:
Pro provedení vlastní technické prohlídky musí žadatel
V rámci jednoho termínu, resp. dne, je stanoven maximální počet technických prohlídek. Orientační čas provedení prohlídky bude stanoven technikem a sdělen žadateli u nově zapisovaných plavidel do rejstříku malých plavidel telefonicky nebo emailem, u plavidel objednaných pomocí on line objednání na technickou prohlídku SMS zprávou na udané telefonní číslo.
V zájmu hospodárnosti a efektivity budou technické prohlídky prováděny přednostně na místech určených pro shromažďování malých plavidel uvedených v přiloženém seznamu. Mimo tato místa budou prohlídky prováděny jen
Ze stejných důvodů si Státní plavební správa vyhrazuje právo zrušit naplánovaný termín výjezdu v případě, že budou přihlášena méně jak 3 plavidla.
Plán výjezdů:
Termín | Hodina | Lokalita |
---|---|---|
12.03. | 09:00–13:00 | RoudnicenadLabem |
19.03. | 09:00–12:00 | Lovosice |
24.03. | 09:00–13:00 | Církvice,VelkéŽernoseky,Píšťany |
26.03. | 10:00–12:00 | Nechranice |
31.03. | 09:00–12:00 | Brná |
02.04. | 09:00–12:00 | StaréSplavy,Doksy |
07.04. | 09:00–12:00 | RoudnicenadLabem |
09.04. | 09:00–11:00 | Litoměřice |
14.04. | 10:00–13:00 | Jesenice |
16.04. | 09:00–11:00 | Lovosice |
21.04. | 10:00–12:00 | Liberec |
23.04. | 10:00–12:00 | Barbora |
28.04. | 10:00–12:00 | Nechranice |
30.04. | 10:00–12:00 | RoudnicenadLabem |
05.05. | 09:00–12:00 | Církvice,VelkéŽernoseky,Píšťany |
07.05. | 10:00–12:00 | HradecKrálové |
12.05. | 09:00–12:00 | Brná |
14.05. | 10:00–13:00 | Rozkoš |
19.05. | 09:00–11:00 | Lovosice |
21.05. | 10:00–12:00 | Liberec |
26.05. | 10:00–12:00 | Štětí |
28.05. | 10:00–12:00 | Příšovice |
02.06. | 09:00–11:00 | Barbora |
04.06. | 12:00–18:00 | Jesenice |
05.06. | 09:00–18:00 | Jesenice |
09.06. | 09:00–11:00 | Církvice,VelkéŽernoseky,Píšťany |
16.06. | 09:00–11:00 | StaréSplavy,Doksy |
18.06. | 10:00–12:00 | Nechranice |
23.06. | 10:00–12:00 | Litoměřice |
25.06. | 09:00–11:00 | Brná |
30.06. | 10:00–12:00 | Liberec |
03.07. | 10:00–18:00 | Rozkoš |
04.07. | 09:00–18:00 | Rozkoš |
07.07. | 09:00–12:00 | Lovosice |
09.07. | 10:00–13:00 | Jesenice |
14.07. | 09:00–12:00 | RoudnicenadLabem |
16.07. | 09:00–12:00 | StaréSplavy,Doksy |
21.07. | 09:00–12:00 | Litoměřice |
23.07. | 09:00–11:00 | Církvice,VelkéŽernoseky,Píšťany |
28.07. | 09:00–12:00 | Barbora |
30.07. | 10:00–12:00 | Liberec |
04.08. | 10:00–12:00 | Nechranice |
06.08. | 09:00–12:00 | RoudnicenadLabem |
11.08. | 10:00–13:00 | HradecKrálové |
13.08. | 10:00–12:00 | Jesenice |
18.08. | 09:00–12:00 | Litoměřice |
20.08. | 12:00–18:00 | Rozkoš |
21.08. | 09:00–18:00 | Rozkoš |
25.08. | 10:00–12:00 | StaréSplavy,Doksy |
27.08. | 09:00–12:00 | Brná |
01.09. | 10:00–12:00 | Příšovice |
03.09. | 09:00–11:00 | Barbora |
08.09. | 10:00–13:00 | HradecKrálové |
10.09. | 09:00–11:00 | Lovosice |
15.09. | 10:00–12:00 | Nechranice |
17.09. | 10:00–13:00 | Rozkoš |
22.09. | 08:00–14:00 | Děčín |
24.09. | 10:00–12:00 | Liberec |
29.09. | 09:00–11:00 | Litoměřice |
01.10. | 09:00–11:00 | RoudnicenadLabem |
06.10. | 09:00–11:00 | Barbora |
13.10. | 09:00–11:00 | Brná |
20.10. | 10:00–12:00 | HradecKrálové |
Legenda k vybraným lokalitám:
Barbora – areál TJ vodní sporty Duchcov, oddílu jachtingu
Brná – areál Klubu vodních motoristů Brná nebo TJ Chemička Ústí nad Labem, jachetního oddílu
Církvice – areál Severočeského námořního jachtingu Ústí nad Labem
Doksy – areál Yacht clubu Doksy
Hradec Králové – areál Klubu vodního lyžování Předměřice
Jesenice – areál SK DELFÍN, Sportovního klubu Jesenice Cheb nebo Jachtklubu Cheb
Liberec – letiště Letecké záchranné služby v Liberec-Ostašov
Litoměřice – areál TJ Slavoj Litoměřice, jachetního oddílu
Lovosice – areál Asociace sportovních klubů Lovosice, jachetního klubu
Nechranice – Vikletice, u vjezdu do areálu Vodní záchranné služby ČČK Nechranice
Píšťany – parkoviště Mezinárodního veřejného přístavu Píšťany
Příšovice – areál Jachetního klubu Příšovice
Roudnice nad Labem – areál YCR – Jachtingu Roudnice nad Labem
Rozkoš – areál TJ Slávia-jachting Česká Skalice
Staré Splavy – areál TJ Staré Splavy, jachetního oddílu
Štětí – areál SK Štětí, yachtclubu
Velké Žernoseky – areál Klubu vodních motoristů Děčín
Informace je možno získat, žádat a upřesňovat na:
telefonu | 412 557 404, 405, 429 |
e-mailu | pobockadecin@plavebniurad.cz |
na internetových stránkách | https://www.plavebniurad.cz |
ve dnech provádění technických prohlídek na mobilních telefonech | 606 690 015 nebo 724 953 628 |
Platí do: 31. 12. 2020
(čj.: 64/DC/20)
Ing. Martin Klein v. r.
ředitel pobočky