Státní plavební správa |
ze dne 14. 1. 2022
platnost ukončena dne 31. 12. 2022
Technické prohlídky malých plavidel v roce 2022 budou za dále uvedených podmínek prováděny
Na vybraný termín technické prohlídky u plavidla zapsaného v rejstříku malých plavidel v sídle pobočky Praha se žadatel přihlásí pomocí objednávkového systému „online objednávání na technické prohlídky“na webových stránkách Státní plavební správy. V případě plavidla nově zapisovaného do rejstříku malých plavidel se žadatel na termín technické prohlídky v sídle pobočky Praha přihlásí telefonicky, popř. emailem. Pro přihlášení nově zapisovaného plavidla na konkrétní termín prohlídky je nezbytné sdělit druh a typ plavidla, zda půjde o prohlídku na souši nebo na vodě (přístav Praha-Holešovice), jméno vlastníka popř. provozovatele a telefonický kontakt osoby, která bude přítomna technické prohlídce.
Na vybraný termín technické prohlídky u plavidla zapsaného v rejstříku malých plavidel mimo sídlo pobočky Praha se žadatel přihlásí pomocí objednávkového systému „online objednávání na technické prohlídky“ na webových stránkách Státní plavební správy. V případě plavidla nově zapisovaného do rejstříku malých plavidel se žadatel na termín technické prohlídky mimo sídlo pobočky Praha přihlásí telefonicky, popř. emailem. Pro přihlášení nově zapisovaného plavidla na konkrétní termín prohlídky je nezbytné sdělit druh a typ plavidla, vybranou lokalitu a místo, jméno vlastníka popř. provozovatele a telefonický kontakt osoby, která bude přítomna technické prohlídce.
Online objednávání na technické prohlídky.
Pro provedení vlastní technické prohlídky musí žadatel:
V rámci jednoho termínu, resp. dne, je stanoven maximální počet technických prohlídek.
V případě prohlídek v sídle pobočky Praha si žadatel evidovaného plavidla čas prohlídky vybírá z nabídky on-line objednávkového systému. V případě plavidel nově zapisovaných do rejstříku malých plavidel čas prohlídky bude určen při objednání.
V případě prohlídek mimo sídlo pobočky Praha, bude orientační čas provedení prohlídky stanoven technikem a sdělen žadateli o technickou prohlídku SMS zprávou na udané telefonní číslo.
V zájmu hospodárnosti a efektivity budou technické prohlídky prováděny na místech určených pro shromažďování malých plavidel uvedených v přiloženém seznamu. Mimo tato místa budou prohlídky prováděny jen
Ze stejných důvodů si Státní plavební správa vyhrazuje právo zrušit naplánovaný termín výjezdu v případě, že bude přihlášeno méně jak pět plavidel.
Plán výjezdů:
Termín | Orientační čas | Lokalita |
---|---|---|
03.03.2022 | 08:30–10:30 | Praha, plavební komora Modřany |
03.03.2022 | 11:00–17:00 | Praha pravý břeh Vltavy |
08.03.2022 | 08:30–17.00 | Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem |
10.03.2022 | 08:30–17:00 | Davle, Štěchovice, Třebenice, Slapy |
15.03.2022 | 08:30–17:00 | Nymburk, Poděbrady, Kolín |
17.03.2022 | 08:30–10:30 | Praha, plavební komora Modřany |
17.03.2022 | 11:00–17:00 | Praha levý břeh Vltavy |
22.03.2022 | 08:30–17:00 | Pardubický kraj |
24.03.2022 | 08:30–17:00 | Příbramsko |
29.03.2022 | 08:30–17:00 | Kralupy nad Vltavou, Nelahozeves |
05.04.2022 | 08:30–17:00 | Praha pravý břeh Vltavy |
05.04.2022 | 14:00–17:00 | Praha, plavební komora Modřany |
07.04.2022 | 08:30–17:00 | Davle, Štěchovice, Třebenice |
12.04.2022 | 09:00–17:00 | Benešovsko |
12.04.2022 | 09:00–17:00 | Plzeň, VD Hracholusky |
21.04.2022 | 08:30–17:00 | Praha levý břeh Vltavy |
20.04.2022 | 09:30–12:00 | Týn nad Vltavou |
20.04.2022 | 14:00–17:00 | Hluboká nad Vltavou (přístav – služebna SPS)* |
21.04.2022 | 07:30–15:30 | Hluboká nad Vltavou (přístav – služebna SPS)* |
26.04.2022 | 08:30–17:00 | Pardubický kraj |
27.04.2022 | 11:00–17:00 | VD Lipno II |
28.04.2022 | 08:30–16:00 | VD Lipno I |
03.05.2022 | 08:30–17:00 | Kralupy nad Vltavou, Nelahozeves |
03.05.2022 | 08:30–17:00 | Nymburk, Poděbrady, Kolín |
04.05.2022 | 09:00–17:00 | VD Slapy I – III |
05.05.2022 | 09:00–17:00 | VD Slapy IV – VI |
05.05.2022 | 08:30–17:00 | Příbramsko |
10.05.2022 | 09:00–17:00 | Plzeň, VD Hracholusky |
11.05.2022 | 09:30–17:00 | VD Orlík I – II |
12.05.2022 | 08:00–17:00 | VD Orlík III – IV |
17.05.2022 | 08:30–10:30 | Praha, plavební komora Modřany |
17.05.2022 | 08:30–17:00 | Praha pravý břeh Vltavy |
18.05.2022 | 09:30–12:00 | Týn nad Vltavou |
18.05.2022 | 14:00–18:00 | Hluboká nad Vltavou (přístav – služebna SPS)* |
19.05.2022 | 07:30–15:30 | Hluboká nad Vltavou (přístav – služebna SPS)* |
19.05.2022 | 08:30–17:00 | Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem |
24.05.2022 | 09:00–17:00 | Pardubický kraj |
24.05.2022 | 09:00–17:00 | Nymburk, Poděbrady, Kolín |
24.05.2022 | 11:00–17:00 | VD Lipno II |
25.05.2022 | 08:00–16:00 | VD Lipno I |
31.05.2022 | 08:30–17:00 | Davle, Štěchovice, Třebenice |
01.06.2022 | 09:00–17:00 | VD Slapy I – III |
02.06.2022 | 10:00–17:00 | VD Slapy IV – VI |
07.06.2022 | 09:00–17:00 | Plzeň, VD Hracholusky |
08.06.2022 | 09:30–17:00 | VD Orlík I – II |
09.06.2022 | 08:00–17:00 | VD Orlík III – IV |
14.06.2022 | 08:30–17:00 | Praha levý břeh Vltavy |
15.06.2022 | 09:00–17:00 | VD Slapy I – III |
16.06.2022 | 09:00–17:00 | VD Slapy IV – VI |
21.06.2022 | 08:30–17:00 | Davle, Štěchovice, Třebenice |
22.06.2022 | 09:30–17:00 | VD Orlík I – II |
23.06.2022 | 08:00–17:00 | VD Orlík III – IV |
28.06.2022 | 09:00–17:00 | VD Slapy I – III |
29.06.2022 | 09:30–12:00 | Týn nad Vltavou |
29.06.2022 | 14:00–17:00 | Hluboká nad Vltavou (přístav – služebna SPS)* |
30.06.2022 | 07:30–15:30 | Hluboká nad Vltavou (přístav – služebna SPS)* |
30.06.2022 | 09:00–17:00 | Pardubický kraj |
30.06.2022 | 10:00–17:00 | VD Slapy IV – VI |
07.07.2022 | 09:30–17:00 | VD Orlík I – II |
08.07.2022 | 08:00 –17:00 | VD Orlík III – IV |
12.07.2022 | 14:00–17:00 | Praha, plavební komora Modřany |
12.07.2022 | 08:30–17:00 | Praha pravý břeh Vltavy |
13.07.2022 | 11:00–17:00 | VD Lipno II |
14.07.2022 | 08:00–17:00 | VD Lipno I |
20.07.2022 | 09:00–17:00 | VD Slapy I – III |
21.07.2022 | 10:00–17:00 | VD Slapy IV – VI |
27.07.2022 | 09:30–17:00 | VD Orlík I – II |
28.07.2022 | 08:00 –17:00 | VD Orlík III – IV |
02.08.2022 | 08:30–17:00 | Nymburk, Poděbrady, Kolín |
03.08.2022 | 09:30–17:00 | VD Slapy I – III |
04.08.2022 | 08:00 –17:00 | VD Slapy IV – VI |
09.08.2022 | 09:30–17:00 | VD Orlík I – II |
10.08.2022 | 08:00 –17:00 | VD Orlík III – IV |
11.08.2022 | 08:00 –17:00 | VD Orlík I – II |
16.08.2022 | 09:30–17:00 | VD Slapy I – III |
17.08.2022 | 08:00–17:00 | VD Slapy IV – VI |
23.08.2022 | 09:00–17:00 | VD Slapy I – III |
24.08.2022 | 11:00–17:00 | VD Lipno II |
25.08.2022 | 08:00–16:00 | VD Lipno I |
25.08.2022 | 10:00–17:00 | VD Slapy IV – VI |
31.08.2022 | 10:00–17:00 | VD Orlík, Marina Vltava**, Podolsko*** |
01.09.2022 | 07:30–14:30 | Hluboká nad Vltavou (přístav – služebna SPS)* |
06.09.2022 | 09.00–17:00 | Příbramsko |
07.09.2021 | 09:00–17:00 | VD Slapy I – III |
08.09.2022 | 09.00–17:00 | VD Slapy IV – VI |
08.09.2022 | 08:30–17:00 | Praha levý břeh Vltavy |
13.09.2022 | 09.00–17:00 | Plzeň, VD Hracholusky |
15.09.2022 | 08:30–17:00 | Nymburk, Poděbrady, Kolín |
20.09.2022 | 08:30–17:00 | Kralupy nad Vltavou, Nelahozeves |
22.09.2022 | 08:30–17:00 | Davle, Štěchovice, Třebenice, Slapy |
27.09.2022 | 09:00–17:00 | Pardubický kraj |
29.09.2022 | 08:30–17:00 | Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem |
04.10.2022 | 08:30–17:00 | Praha pravý břeh Vltavy+ plavební komora Modřany |
04.10.2022 | 08:30–17:00 | Praha levý břeh Vltavy |
* Pokud to provozní podmínky dovolí a po dohodě s technikem na místě, může být technická prohlídka nejméně 5 plavidel, která jsou pro své rozměry a hmotnost obtížně transportovatelná, provedena i na jiném místě v nejbližším okolí Českých Budějovic.
** Pouze na vodě
*** Na vodě i na suchu (přivezené na vleku)
Praha plavební komora Praha-Modřany |
plavební komora Modřany |
Praha pravý břeh Vltavy |
přístavy Praha-Libeň, Praha-Podolí, zátoka Prasečák (KVS Pražský Delfín) atd. |
Praha levý břeh Vltavy |
přístav Praha-Smíchov, Praha-Chuchle, Praha-Lahovice, Praha-Radotín, atd. pouze oblast Prahy. |
Benešovsko |
Domašín GPS: 49°42'54.947"N, 14°50'11.862"E |
Netvořice – Yacht servis Jelínek GPS: 49°49'5.602"N, 14°31'37.090"E |
Želivka – Budeč GPS: 49°39'59.104"N, 15°12'49.921"E |
Želivka – Hráz GPS: 49°43'10.681"N, 15°5'13.854"E |
Mělník, Neratovice, Brandýs nad Labem |
Mělník – ulice Loděnická (u 2 přístavního bazénu), Loděnice GPS 50°22'8.638"N, 14°27'36.891"E |
Neratovice – ulice Přístavní (u železničního mostu a Kostomlatských sadů) GPS 50°15'45.331"N, 14°31'34.466"E |
Brandýs nad Labem – ulice U Přístavu (vhodné pro větší lodě) a Klub vodních motoristů KOTVA GPS 50°11'28.030"N, 14°40'4.532"E Čelákovice – areál 1. Čelákovický klub vodních sportů, GPS: 50°10'4.689"N, 14°45'25.662"E |
Kralupy nad Vltavou, Nelahozeves |
Kralupy nad Vlt. – Ardea (Čechie) GPS: 50°15'14.170"N, 14°18'17.744"E |
Kralupy nad Vlt. – Klub vodních sportů (u mostu) GPS: 50°14'38.771"N, 14°19'0.413"E |
Kralupy nad Vlt. – ulice U Dýhárny (opravna lodí Paleček), Loděnice GPS 50°14'26.855"N, 14°19'51.124"E |
Nelahozeves – Marina Vltava (na vodě) |
Staré Ouholice – loděnice Vltava GPS 50°17'14.615"N, 14°19'43.498"E |
Davle, Štěchovice, Třebenice, Slapy |
Davle – ulice Nábřežní (u Davle Marine) |
Štěchovice – ulice Vltavská GPS 49°51'7.250"N, 14°24'26.601"E |
Třebenice – pozemky pro zimní stání plavidel GPS 49°49'28.506"N, 14°26'24.443"E |
Slapy n/Vlt. – areál prodejce plavidel Jan Vebr GPS 49°49'3.799"N, 14°23'25.383"E |
Slapy n/Vlt. – areál – haly za zámkem Slapy GPS 49°48'47.039"N, 14°23'46.133"E |
Příbramsko |
Příbram – parkoviště u stadionu v ulici Ke Stadionu GPS 49°40'41.037"N, 13°58'39.474"E |
Solenice – Zavadilka, dolní voda VD Orlík GPS 49°36'45.760"N, 14°11'21.553"E |
Pardubický kraj |
Týnec nad Labem – Marina Týnec nad Labem GPS 50°2'13.756"N, 15°21'7.109"E |
Pardubice areál firmy Ready Line GPS: 50°3'30.262"N, 15°46'21.084"E |
Pardubice – ulice u Povodí Labe (kolmá na ul. Kunětickou), která vede k Lanovému centru a koupališti Cihelna GPS 50°2'47.152"N, 15°46'33.613"E |
Nymburk, Poděbrady, Kolín |
Nymburk – ulice Nad Elektrárnou (příjezd ulicí U Cukrovaru a přes most přes Mrlinu do ulice Nad Elektrárnou) GPS 50°11'10.581"N, 15°2'55.247"E |
Poděbrady – parkoviště u jezera, ulice Bílkova GPS 50°8'17.964"N, 15°6'45.209"E |
Kolín – u vjezdu do přístavu Kolín, z ulice Starokolínská za železničním přejezdem směr Starý Kolín GPS 50°1'36.391"N, 15°12'47.300"E |
Plzeň, VD Hracholusky |
Plzeň – parkoviště areálu Borská přehrada (u Škodalandu) GPS 49°42'55.445"N, 13°21'21.724"E Parkoviště přehrada Hracholusky GPS 49.7892714N, 13.1686444E, jen 12.04.2022 a 13.09.2022 |
Přehrada Hracholusky – Areál kempu Keramika u Vodní záchranné služby (na vodě) |
Hluboká nad Vltavou |
Přístav – Služebna Státní plavební správy GPS 49°2'56.291"N, 14°26'35.219"E |
Týn nad Vltavou |
Týn nad Vltavou – přístav, vjezd z ulice Písecká vedle zahrádkářské kolonie GPS 49°13'28.995"N, 14°24'42.321"E |
Týn nad Vltavou – přístaviště, pravý břeh, u silničního mostu, GPS 49.2220850N, 14.4201203E |
Legenda k vybraným lokalitám na vodních nádržích Lipno, Orlík a Slapy:
Vodní dílo Lipno I (ř. km 330–345) |
Lipno n. Vltavou, Frymburk, Lojzovy paseky Hrdoňov, Kovářov |
Vodní dílo Lipno II (ř. km 345–360) |
Dolní Vltavice, Černá v Pošumaví, Horní Planá, Pernek |
Vodní dílo Orlík I (ř. km 145,5–149) |
Popelíky, Spálenka, Salaš, Loužek, Lavičky, Klučenická zátoka, Trhovky |
Vodní dílo Orlík II (ř. km 149–157) |
Luh, Podskalí, Písecká zátoka, Radava, Voltýřovská zátoka, Pukňov, Barrandovská zátoka, Chrást, Velký Vír |
Vodní dílo Orlík III (ř. km 157–172) |
Orlík, Marina Orlík, Kostelecká zátoka, Ochoz, Peklo, Zbonín, Sobědražská zátoka, Otava, Zvíkov |
Vodní dílo Orlík IV (ř. km 172–194) |
Kučeř, Hrejkovická zátoka, Červená, Podolsko, Temešvár, Chřešťovice, Olešná, Písecká Smoleč, Albrechtice |
Vodní dílo Slapy I (ř. km 92,5–95) |
Slapy-hráz, Rovínek, Sv. Ján, Cihelna, Lahoz, Babor |
Vodní dílo Slapy II (ř. km 95–100) |
Sladovařská zátoka, Modrá loděnice, Měřín, Jablonecká zátoka, Čím, hotel Laguna |
Vodní dílo Slapy III (ř. km 100–104) |
Nebřich, hotel Hladina, Chlumecká zátoka, Stará Živohošť, U kozla, Nová Živohošť |
Vodní dílo Slapy IV (ř. km 104–111) |
Mastník, Musík, Kobylníky, Sejce – Častoboř, Čelina |
Vodní dílo Slapy V (ř. km 111–119) |
Milovice, Oboz, Cholín, Hubenov |
Vodní dílo Slapy VI (ř. km 119–134) |
Županovice, Zvírotice, Zrůbek, Velká, Hříměždice, Bučily, Kamýk nad Vltavou pod komorou |
Informace je možno získat, žádat a upřesňovat na adrese SPS – pobočka Praha a na:
telefonu | 234 637 440–449 |
e-mailu | pobockapraha@plavebniurad.cz |
na internetových stránkách | https://plavebniurad.cz |
ve dnech provádění technických prohlídek mobilní telefon na technika | 606 770 892 nebo 606 770 893 |
Platí do: 31.12.2022
(čj.: 194/PH/22)
Ing. Hynek Beneš v. r.
ředitel pobočky